#1 2013-04-18 15:53:33

fikolmirek

Typer

Zarejestrowany: 2013-04-18
Posty: 14
Punktów :   

Piłkarski WEEK

Poniżej moje propozycje gra na week:
Legia-Gra u Siebie z bardzo słabom bądż nawet najsłabszą drużyną w tym roku (Pogoń Szczecin)
Korona -Drużyna bardzo waleczna,zdobywająca punkty głównie na własnym boisku,zaś po cichu mówi się o tym że w Zabrzu puchary są pod górke.
Ruch - Nie wymieniłbym tego zespołu tutaj gdyby nie fakt że grają z Polonią,ta zaś według mnie ugrała już więcej niż mogła,zaś Ruch musi uciekać przed spadkiem
Man City-W ostatnich meczach ogrywa Tottenham,więc czemu by nie wygrać teraz,gdzie Koguty muszą grać bez Bale???.... City walczą o vicemistrza oraz o Puchar Anglii
Norwich gra u Siebie z ostatnią drużyną która już raczej spadła,zaś sam Norwich dalej musi patrzeć na widmo spadku.
Pilzno Przewaga nad Spartą Praga nie pozwala się potknąc rewelacji LE
Twente - Gra na wyjeżdzie z przed ostatnią drużyną,której tylko cud da utrzymanie,dodatkową motywacją dla Twente jest zbliżenie się do czołówki która gra ze Sobą
Schalke -Schalke walczy o najwyższe cele w lidze zaś Frankfurt....no właśnie gra tak jakby przed tymi pucharami uciekał.
Rosenborg Najlepsza drużyna w Norwegii,która po wpadce u Siebie powinna wygrać,warto dodać że Rosenborg grał lepiej na wyjazdach niż u Siebie
Grashoppers Walczy ze średniakiem,który w zasadzie o nic nie gra,zaś Grash musi wygrać i liczyć że Basel się potknie.
Shaktar hmmmmmmmm zobaczcie w tabele
Dynamo drużyna która musi walczyć o miejsce w El do LM więc trzeba wygrywać
Inter dla Interu została już tylko jedna droga do pucharów tą drogą jest miejsce w lidze.
Juve Juventus po odpadnięciu z LM będzie chciał udowodnić że jednak we Włoszech jest drużyną najlepszą

Proponuje uważać na :
Basel,Chelsea,Lech,Real M.,Ajax,Fenerbache,Benfice,Atletico M.,Kopenhage,Arsenal i Dolcan Ząbki.....wtych meczach może być każdy wynik

Offline

 

#2 2013-04-18 17:24:01

darek1990

Typer

Zarejestrowany: 2013-04-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: Piłkarski WEEK

fikolmirek napisał:

Poniżej moje propozycje gra na week:
Legia-Gra u Siebie z bardzo słabom bądż nawet najsłabszą drużyną w tym roku (Pogoń Szczecin)
Korona -Drużyna bardzo waleczna,zdobywająca punkty głównie na własnym boisku,zaś po cichu mówi się o tym że w Zabrzu puchary są pod górke.
Ruch - Nie wymieniłbym tego zespołu tutaj gdyby nie fakt że grają z Polonią,ta zaś według mnie ugrała już więcej niż mogła,zaś Ruch musi uciekać przed spadkiem
Man City-W ostatnich meczach ogrywa Tottenham,więc czemu by nie wygrać teraz,gdzie Koguty muszą grać bez Bale???.... City walczą o vicemistrza oraz o Puchar Anglii
Norwich gra u Siebie z ostatnią drużyną która już raczej spadła,zaś sam Norwich dalej musi patrzeć na widmo spadku.
Pilzno Przewaga nad Spartą Praga nie pozwala się potknąc rewelacji LE
Twente - Gra na wyjeżdzie z przed ostatnią drużyną,której tylko cud da utrzymanie,dodatkową motywacją dla Twente jest zbliżenie się do czołówki która gra ze Sobą
Schalke -Schalke walczy o najwyższe cele w lidze zaś Frankfurt....no właśnie gra tak jakby przed tymi pucharami uciekał.
Rosenborg Najlepsza drużyna w Norwegii,która po wpadce u Siebie powinna wygrać,warto dodać że Rosenborg grał lepiej na wyjazdach niż u Siebie
Grashoppers Walczy ze średniakiem,który w zasadzie o nic nie gra,zaś Grash musi wygrać i liczyć że Basel się potknie.
Shaktar hmmmmmmmm zobaczcie w tabele
Dynamo drużyna która musi walczyć o miejsce w El do LM więc trzeba wygrywać
Inter dla Interu została już tylko jedna droga do pucharów tą drogą jest miejsce w lidze.
Juve Juventus po odpadnięciu z LM będzie chciał udowodnić że jednak we Włoszech jest drużyną najlepszą

Proponuje uważać na :
Basel,Chelsea,Lech,Real M.,Ajax,Fenerbache,Benfice,Atletico M.,Kopenhage,Arsenal i Dolcan Ząbki.....wtych meczach może być każdy wynik

Ja bym nie grał Korony bo Górnik mimo ze oddał pkt Podbeskidziu to jak to w polskiej lidze moze byc wszystko pachnie remisem. City meczylo sie wczoraj strasznie z wigan u siebie i raczej nie zdarzy sie to co w zeszlym roku i nie odrobia juz straty do MU a pod soba tez maja kilka pkt przewagi za to koguty mimo ze bez Bale'a to wciaz chca skonczyc sezon przed najwiekszym rywalem Arsenalem i potrzebuja pkt w tym starciu dla mnie 1x zwlaszcza ze City mialo ciezki terminarz najpierw MU potem Chelsea teraz meczyli sie z wigan zeby wkoncu Totenham przerwal ich passe w niedziele takie moje zdanie . Norwich : Reading mimo ze kanarki graja u siebie i to nie jest to jakis najpewniejszy mecz reading ostatnio zatrzymali liverpool ktory musial wygrac zeby liczyc sie jeszcze w walce w top4 patrzac na jego nastepne mecze takze tam tez moze byc ciekawie.Dynamo nie wiem ktore ale jesli rosyjskie dinamo to anzi wkoncu sie odblokowała u siebie wygrywajac ostatnio 3:0 pachnie 1x.Zapomnialem jeszcze o schalke ostatnio u siebie ledwo ugrali remis z leverkusen za to frankfurt po ostatniej wpadce na wyjezdzie na pewno latwo skóry nie odda. Juve : MIlan bym nie ruszał chyba ze obie strzela lub cos w overy reszta od biedy ciezkie mecze do wytypowania takie moje zdanie, chyba ze na jakąs tasiemke to mozna zaryzykowac powodzenia . Dla mnie real w handi pewny bo atletico ostro goni , podbeskidzie u siebie powinno powtarzam powinno dac rade bo ta polska liga to nigdy nie wiadomo. Benfica dla mnie pewna . Dolcan ostatnio gra wysmienicie ale moze ta passa sie skonczyc wiec trzeba uwazac jak i na ta reszte podanych jeszcze Borussia mam nadzieje ze w handi da rade.

Ostatnio edytowany przez darek1990 (2013-04-18 17:26:18)

Offline

 

#3 2013-04-18 22:39:38

Merfeta

Typer

Zarejestrowany: 2013-04-17
Posty: 13
Punktów :   

Re: Piłkarski WEEK

Ja zamierzam zagrać to tak:
1.https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDYzMTA4ODA3ODcwMDoZllLLaM5HH5EuWK0%3D

Ostatnio edytowany przez Merfeta (2013-04-19 14:00:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kuroshitsujicentrum.pun.pl www.promesito.pun.pl www.asian-dramas-poland.pun.pl www.smka.pun.pl www.techniak.pun.pl