Typujemy

My vs Buk


  • Index
  •  » Typy
  •  » 14.04.2013 - hdrmc - typy na przedpołudnie i wczesne popołudnie

#1 2013-04-14 11:58:31

hdrmc

Typer

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 26
Punktów :   

14.04.2013 - hdrmc - typy na przedpołudnie i wczesne popołudnie

12:00 Real Sociated 0:2
[Grają o puchary, grają dobrze na wyjeździe, przeciwnik dobry u siebie jednak motywacja tutaj powinna wystarczyć, przewidywany wynik 1:2, 1:3, 2:3]

12:00 Villareal 1:1
[Dobra forma na wyjeździe ostatnio, chcą wejść do Primera Division, tu też będzie występował czynnik w postaci motywacji - mało meczy do końca sezonu zostało, dokładny wynik to sprawa otwarta]

12:30 Heerenveen 3:2
[Wygrana gospodarzy nie powinna dziwić, grają dobrze u siebie, drużyna gości chyba najgorsza na wyjazdach, Heerenveen walczy o puchary (o utrzymanie w nich), a drużyna gości w sumie dwoma nogami w lidze niższej, może tu być pokryty wysoki hand np 0:2]

13:00 Newcastle Utd 0:3
[Koniec przygody z ligą mistrzów, mogą skupić się na lidze i walczyć o utrzymanie, bo mają 6pkt przewagi nad strefą spadkową. U siebie grają bardzo dobrze, wygrana w mecuz powinna ich wprowadzić na dobre tory i nieco zamazać przegraną z Benficą]

13:30 FC Koln 1:0
[Walczy o udział w barażach do wyższej ligi rozgrywkowej, drużyna gości w sumie o nic nie walczy, dodatkowo atut własnego boiska, Koln w sumie dawno nie przegrało u siebie - w mojej ocenie pewniak dnia]

Kolejna piątka z mojej strony:

14:30 Feyenoord               
[Ciągle walczą o występ w jak najbardziej prestiżowej walce o puchary, grają z jedną z najgorszych drużyn w lidze holenderskiej, historia meczów także przemawia za gośćmi, dla mnie mecz jednostronny]

15:05 Manchester Utd       
[Gospodarze jenda z najgorszych drużyn w lidze, Goście lider, Stoke potrafi się postawić i walczyć w defensywie ale tylko przeciwko drużynom które grają podobnie, zaś jeśli przyjeżdzają zawodnicy którzy potrafią strzelać gole, to zaczynają się ich problemy. Nie sądzę żeby drużyna Stoke zagroziła ofensywnie Manowi]

16:00 Grasshoppers           
[Gospodarze przedewszystkim walczą o mistrza kraju, do drużyny FC Basel tracą 1 pkt, ponadto ich konkurent walczy w Lidze Europy, gdzie muszą być przygotowani i mogą stracić jakieś punkty w lidze. Kolejna motywacja dla gospodarzy to źle wyglądająca historia spotkać z drużyną Sion. Atut gospodarza, i dobra gra u siebie prezentuje ich w mojej ocenie jako faworytów spotkania]

17:00 Atl. Madrid           
[Chyba czas w końcu pokazać że jest się jedną z najlepszych drużyn w Primera .. Ostatnio wyniki średnie, a dziś grają z jedną z najgorszych drużyn w lidze. Atut gospodarza, historia na +. W drużynie grenady za czerwone kartki nei zagra bramkostrzelny "obrońca" - Siqueira, natomiast w drużynie gospodarzy ze znaczących osłabień to pomocnik - Turan, także kontuzje nie wykazują tutaj żadnego faworyta.]

17:00 Brondby           
[Drużyna gospodarzy w gazie. Przedewszystkim grają o utrzymanie, bo cisną ich na tyłach inne drużyny. Grają też ze słabeuczem, historia meczy na korzyść gospodarzy, atut własnego boiska i ostatnia forma wedle mojej oceny faworyzuje drużyne gospodarzy.]

Ostatnio edytowany przez hdrmc (2013-04-14 15:24:30)

Offline

 
  • Index
  •  » Typy
  •  » 14.04.2013 - hdrmc - typy na przedpołudnie i wczesne popołudnie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilmaycry.pun.pl www.technikgeodezji.pun.pl www.anime-plock.pun.pl www.narutoninja.pun.pl www.yaoirpg.pun.pl